Практичні поради

Вибір бруківки

Готуючись до придбання тротуарної плитки, потрібно, перш за все, врахувати, який вид руху буде здійснюватись на замощеній території. Адже навіть найякісніша бруківка не виправдає ваших сподівань, якщо її властивості не відповідатимуть навантаженням на поверхню.

Докладніше

Технологія укладання бруківки

Для того, щоб поверхня, замощена бруківкою, відповідала плановим технічним та естетичним параметрам, необхідно чітко виконувати технологічні вимоги на кожному етапі укладання. Порушення технології мощення призводить до пошкодження бетонних елементів, нестабільності поверхні, швидкого зношення. Дотримання простих інструкцій та порад гарантує тривалу експлуатацію і належний вигляд облаштованої бруківкою території.

Докладніше

Встановлення бордюрів та поребриків

Спершу визначають межі ділянки, яка буде покрита плиткою, і вздовж її краю викопують рівчак. Його ширина повинна бути приблизно на 20 см більшою від товщини обраного бордюру чи поребрика, а глибина залежать від висоти бетонного елементу та рівня його встановлення відносно бруківки.

Докладніше

Догляд за бруківкою

Територія, замощена бруківкою, не вимагає спеціального догляду. Достатньо регулярно підмітати ділянку волосяними або полімерними щітками, підтримувати чистоту та дозаповнювати шви піском у разі необхідності. Допускається змивання особливо забруднених поверхонь звичайною водою.

Докладніше

Останні новини
  • Довгоочікуване оновлення: Чемировецька бруківка запустила новий багатомовний сайт
    13 Травня 2016 р.
Відео
Фото