Про завод

«Чемеровецька бруківка»   з  2007  року і по теперішній час стала потужним підприємством на ринку бетонних виробів  не тільки на  Хмельниччині,  а й  на більшості територій  західної  України  з виробничою базою в  селищі Чемерівці.

Найважливішими перевагами  підприємства є:  якість  виробленої продукції, висококваліфікований  персонал, оперативність в роботі та відповідальність за взяті на себе зобов'язання. Виробництво компанії оснащене сучасним технологічним обладнанням німецьких фірм  «KVM INDUSTRIMASKINER»  та  «ZENITH», які є одними  із провідних  на європейському ринку.   Повністю автоматизована лінія  і програмне забезпечення  мінімізували  вплив людського фактору на виробничий процес  від   приготовлення  бетонної суміші до  готової продукції.   На виробничій  лінії  продукція  проходить подвійний контроль якості, а перед  відвантаженням на склад, кожна з партій проходить  перевірку на міцність   власною  спеціалізованою  лабораторією.  Ми постійно працюємо над тим, щоб наша  бруківка була не тільки міцною, а й  мала   ідеальні форми,  гарні кольори, гладкість верхнього шару.

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент  дорожніх  бордюр та поребриків  (різних розмірів та товщини),   жолоби  бетонні ,   водостоки (зливи),  тощо.

Запрошуємо до співпраці  фірми  та будівельні  бригади, які займаються будівництвом та ремонтом   доріг та автомагістралей.

Маючи професійну бригаду  укладальників, сучасну  техніку –своєчасно і якісно виконуємо  замовлення   будь-якої  складності та будь-яких об’ємів. 

Для бригад, які  будуть  з  нами  співпрацювати,    надаватимуться  знижки.

Дзвоніть, заходьте, приїжджайте!!! Надіємось на плідну  та вигідну  для всіх  співпрацю.  Ми зацікавлені у вашому заробітку.

Останні новини
  • Довгоочікуване оновлення: Чемировецька бруківка запустила новий багатомовний сайт
    13 Травня 2016 р.
Відео
Фото